Dávame do pozornosti doplnenie ponuky pletív a plotového príslušentsva. K dispozícii máme pre vás pletivá rôznej úpravy (pozinkované, poplastované, hliníkové, plastové) rôznych rozmerov od 60cm do 200cm a rôznych dĺžok (od pevných dĺžok 15 a 25m až po voliteľné dĺžky podľa potrieb zákazníka). Typ pletiva si vyberáte podľa požiadaviek a určenia pletiva.

Z príslušenstva možno u nás kúpiť stĺpiky a vzpery rôznych dĺžok a prevedenia (od čiernych oceľových rúr, cez pozinkované rúry až po poplastované), ďalej rôzne drôty priemerov od 0,8mm do 6,0mm (viazacie, napínacie) rôznych úprav (neupravované, pozinkované, poplastované), napináky rôznych druhov, príchytky, čiapky na stĺpiky. V prípade, že potrebujete upevniť stĺpiky bez betónovania, tak máme pre Vás kotviace zemniace skrutky v dĺžkach 55 a 65cm v úprave pozink..

Pre zabezpečenie súkromia sú k dispozícii aj kvalitné UV odolné tieniace tkaniny s 90% nepriehľadnosťou, rôznych výšok od 1,0m do 2,0m v zelenej farbe s možnosťou delenia podľa potrieb zákazníka, a to hlavne v zelenej farbe (hnedá a sivá na objednávku). Samozrejmosťou sú aj rôzne prichytávacie systémy (pásky, svorky, drôty a pod.).