Rozšírili sme pre vás ponuku tovaru o nové položky. K dispozícii bude pracovná plošina v pevnom hliníkovom prevedení, kde pri prácach pod stropom nebudete potrebovať rebrík, z ktorého práca nemusí byť vždy pohodlná.

Ďalej od februára 2020 bude k dispozícii príklepová vŕtačka Extol Premium s výkonom 1050W. Určite zákazníkov poteší možnosť upnutia vrtákov a príslušenstva do priemeru 16mm, dve rýchlosti otáčok, ktoré je možné priebežne meniť, zmena smeru vŕtania. Vŕtačku je možné použiť aj, ako miešadlo s väčšími miešadlami.

Tiež môžete u nás nájsť nové typy kvalitnejších SDS+ vidiových vrtákov značky Perfect od priemeru 5mm do 14mm v dĺžkach od 160mm do 450mm. Značka Perfect predstavuje produkty vyššej kvality, s ktorou bude zákazník vždy spokojný a na ktorú sa môže kedykoľvek spoľahnúť. Vrtáky Perfect v kategórii HSS vrtákov do ocele máme v našej ponuke už viac, ako 5 rokov. O kvalite svedčí veľké množstvo spokojných zákazníkov, ktorí si tieto vrtáky sami žiadajú. Neexistuje lepšia reklama.

Novinky stále nekončia. Ponuku sme rozšírili o samostatné račňové kľúče. Pre túto chvíľu v troch základných rozmeroch 13mm, 17mm a 19mm. Komu by boli tie 3 rozmery málo, k dispozícii máme 7 dielnu sadu týchto kľúčov.

Poslednými novinkami sú frézky do dreva v rôznych profiloch frézovania v možnosti uchytenia do strojov s priemermi 8mm a 12mm. S frézkami je možné vyfrézovať rôzne tvary v rôznych hĺbkach. K dispozícii momentálne 12 typov rôznych fréz.